Zuzana Pavelková

| Reporting Manager |

Zázraky sa začnú diať, keď dáte rovnaké množstvo energie svojim snom, ako dávate svojim strachom.

Zuzana je študentkou externého magisterského štúdia na Fakulte sociálnych vied v Trnave.  Získala titul Master of Business Administration v programe Projektového manažmentu na Effective Business School v Prahe. V oblasti financií absolvovala školenia a skúšky v rôznych sektoroch pod Národnou bankou Slovenska.

Niekoľkoročné skúsenosti nadobudla pri manažovaní obchodného oddelenia, kde mala na starosti kontakt s dodávateľmi a odberateľmi, logistiku, e-shop, administratívu, účtovníctvo, skladové hospodárstvo a obchodný systém. V minulosti tiež pracovala aj v zdravotníctve, kde sa starala o pacientov a naučila sa fungovať a zvládať prácu v náročnom a stresovom prostredí. V rámci projektu Erasmus+ si svoje skúsenosti a vedomosti obohatila aj pri práci v nemocnici v Novém Měste na Moravě v Českej republike na neurologickom a traumatologickom oddelení. Po úspešnom ukončení získala certifikát o odbornom vykonaní zahraničnej stáže Erasmus+. Absolvovala akreditovaný Kurz krízovej intervencie pre pomáhajúce profesie v Čechách a na Slovensku, vďaka čomu zabezpečuje v Human Dynamic Europe aj prvý kontakt s následnou starostlivosťou o klienta a tiež krízovú intervenciu na nonstop pohotovostnej linke. Súčasne podporuje aj reportingové a obchodné oddelenie.

,,Baví ma učiť sa nové veci, napredovať a posúvať svoje limity. Verím, že spolu s tímom skúsených kolegov – odborníkov, dokážeme spraviť maximum pre spokojnosť klienta a pomôcť mu prekonať náročné situácie a podporiť ho v tom, čo potrebuje.“