Sandra Zápražná

| Customer Relations Manager |

Ži a nechaj žiť

Sandra je zodpovedná, pracovitá a pro-klientsky orientovaná. V Human Dynamic Europe je súčasťou tímu starostlivosti o kľúčových klientov, kde využíva svoje silné stránky ako optimizmus, otvorenosť a skúsenosti v oblasti klientskej podpory a organizácie medzinárodných eventov. V HDE manažuje aj externú komunikáciu, spravuje firemné sociálne siete a web stránku.

Počas dlhoročnej práce s ľuďmi sa naučila, že každý klient je individuálny a ku každému je potrebný iný prístup. Sandra sa rada chopí príležitostí a vie byť tak prínosnejšia nie len pre firmu, ale aj pre klienta. Napĺňa ju pomoc slabším a núdznym, preto študovala na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce Sv. Alžbety na katedre Misiológie, odbor Misia a charita.

 „Pre mňa je najväčšie zadosťučinenie, keď vidím, že je klient spokojný a vďačný za dobre odvedenú prácu. To, čo robím, má zmysel ak to vyčarí úsmev čo i len jednému človeku. Ak príde klient, ktorý sa mračí a má zlý deň, urobím všetko preto, aby odchádzal s úsmevom a s pocitom, že všetko bude v poriadku.“