Petra Holic

| kouč | konzultant |

Pomáhaj ostatným dosiahnuť ich sny a dosiahneš aj tie svoje.
<Les Brown>

Petra sa špecializuje na organizačné intervencie v tímoch a koučuje v komerčnom sektore, kde sprevádza podnikateľov, manažérov a lídrov v ich osobných a profesionálnych výzvach a na ceste k ich cieľom a snom. Taktiež vedie vzdelávacie kurzy a koučuje zamestnancov v snahe podporiť atmosféru ľudskosti na pracovisku. Viac ako 20 rokov pracovala v Toronte v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy v rozličných odvetviach ako napríklad online médiá, riadenie investícií, urbanistka a sociálna architektúra. Ako spoluzakladateľka a koučka v o.z. EduCoach s nadšením podporuje študentov a učiteľov na stredných školách na Slovensku.
 
Petra absolvovala niekoľko ICF akreditovaných koučingových výcvikov v Kanade, Čechách a na Slovensku, je úspešnou absolventkou programu organizačného rozvoja na Queen’s University v Kingstone, programu manažmentu ľudských zdrojov na Seneca College v Toronte a programu Peace & Conflict Studies na University of Toronto. V súčasnej dobe je v procese ICF PCC akreditácie. S Human Dynamic Europe spolupracuje ako kouč a konzultant. Konzultuje v slovenskom a anglickom jazyku.
 
„Nesmierne ma napĺňa, keď vidím tú iskru v očiach klienta, ten „aha“ moment, keď prišiel na niečo dôležité, čo mu mení náhľad na život, prácu a budúcnosť. To, že mám príležitosť sprevádzať ľudí týmito momentami a spolu-nastavovať lepšiu, radostnejšiu budúcnosť, pomáhať dosiahnuť ciele a sny, pozrieť sa zoči-voči prekážkam, dilemám, konfliktným vzťahom, veľkým rozhodnutiam a životným križovatkám – je obrovské privilégium, ktoré vítam s pokorou, úctou a rešpektom. Poďme do toho!“