Blog

 • Životné priority a duševné zdravie
  20. október 2020

  Spoločnosť EFocus pozvala našu CEO, Miriam Lachovú, na Konferenciu Projektového Manažmentu, ktorá sa konala 20. októbra. Miriam hovorila o téme životných priorít a psychickej pohody a účastníkov inšpirovala k hľadaniu vlastného šťastia a spokojnosti aj napriek náročným časom.

 • U nás sa nič nemení
  13. október 2020

  Stále sme tu pre vás. Napriek sprísneným opatreniam pokračujeme v plnom prúde a sme vám k dispozícii prostredníctvom osobných, telefonických a e-mailových konzultácií. Neváhajte sa kedykoľvek na nás obrátiť.
   

 • Dve nové podporované detičky
  2. október 2020

  Naša tímová rodina afrických detí sa práve rozrástla z pôvodných 8 na 10. Podporujeme ďalších 2 chlapcov z Ambo v Etiópii, ktorí sa zapojili do nového projektu prostredníctvom nadácie Integra. Ďalších 50 prváčikov, ktorí sa taktiež zapojili do projektu, potrebujú ešte podporiť – viac infromácií nájdete TU.

 • Tréning skupinovej krízovej intervencie
  24. september 2020

  V našej práci sa pravidelne stretávame s krízovými situácimi, ktoré si vyžadujú okamžitú intervenciu. Je pre nás dôležité, aby sme sa kontinuálne vzdelávali aj v tejto oblasti. Sme vďační Alene Madlene Rjabininovej za výborný zážitkový workshop, ktorý rozšíril naše vedomosti o skupinovej krízovej intervencii.

 • Rozhovor na tému výchovy
  22. september 2020

  Zaujímavý a podnetný rozhovor na tému výchovy detí s našou kolegyňou Gabrielou Pokornou si môžete prečítať na stránkach TV Noviny. S Gabrielou si môžete dohodnúť individuálnu konzultáciu online, telefonicky alebo v našich príjemných priestoroch cez náš kontaktný formulár.

 • Muzikoterapia workshop
  21. september 2020

  Ako kouči a psychológovia sa radi vzdelávame, preto si vyberáme spoločné aktivity, ktoré náš tím stmelia a rovnako podporia osobnostný a profesný rozvoj. Muzikoterapia s Mariánom Gligáničom bola nezabudnuteľným zážitkom a každému z nás priniesla jedinečnú skúsenosť.  

 • Teambuilding na Košariskách
  17. september 2020

  Ako to býva tradíciou v našom tíme, aj toto leto sa nám podarilo zorganizovať teambuilding v príjemnom prostredí chaty na Košariskách. Bol to deň plný zábavy, smiechu a oddychu. Sme radi, že sme sa mohli opäť stretnúť, a to nielen v kruhu kolegov/kolegýň, ale aj našich partnerov/partneriek a detí. 

 • V zdravom tele zdravý duch
  14. september 2020

  V našom tíme radi športujeme a preto sme sa rozhodli počas jarného teambuildingu posilniť naše telá pri spoločnej jóge. V Hot Yoga Centre sme si poriadne zacvičili, uvoľnili sa a odchádzali s čistou mysľou nabití energiou. 

 • Human Dynamic je tu pre Vás
  10. september 2020

  Súčasná COVID-19 situácia zatriasla celým svetom a do značnej miery ovplyvnila celkovú pohodu ľudí. Pociťujeme túto ťažkú situáciu aj pri práci s klientmi, ktorí sa na nás obracajú s prosbou o pomoc. Radi Vás preto informujeme, že naďalej pracujeme s nadšením a konzultácie poskytujeme osobne aj dištančne (telefonicky a online). Sme tu pre všetkých, ktorí nás potrebujú.  

 • Privítanie nových členov tímu
  9. september 2020

  Sme veľmi radi, že môžeme privítať v našom tíme dvoch nových členov – Katarínu Bogáňovú (Bogy) a Pavla Šiandora (Palka). Prajeme im veľa úspechov a radosti v novej práci a aby ich naďalej sprevádzal entuziazmus a zmysel pre humor.

 • Zveľaďovanie záhradky
  8. september 2020

  Príjemné pracovné prostredie je pre nás dôležité. Vedľa našej budovy je malá záhradka, ktorú sme sa rozhodli zveľadiť. Spojili sme tak príjemné s užitočným a načerpali energiu zo slnečných lúčov, čomu sme sa potešili po niekoľkých mesiacoch práce z domu počas korona krízy. 

 • Spoločné fotenie
  13. august 2020

  Ako tím sa tešíme z každej spoločne strávenej chvíle, kedy môžeme spojíť príjemné s užitočným. Tak tomu bolo aj nedávno, kedy sme využili slnečné počasie na firemné fotenie.