Blog

 • HR Roundtable – Kultúra spätnej väzby
  25. marec 2020

  Vo februári sme zorganizovali prvý tohtoročný HR Roundtable na tému Kultúra spätnej väzby. Profesionáli z HR komunity mali možnosť diskutovať a učiť sa jeden od druhého. Aj keď sú niektoré HR témy považované za citlivé, ľudia boli ochotní zdieľať ich skúsenosti z praxe a vzájomne sa inšpirovať. Ďakujeme spoločnosti Orange za otvorenie svojich dverí a hosťovanie tohto eventu.

 • Zbierka pre krízové centrum Brána do života
  10. január 2020

  Pred Vianocami sa náš tím rozhodol zapojiť do zbierky pre krízové centrum Brána do života. Ide o centrum, kde bývajú ženy a deti, ktoré zažili domáce násilie a sú v nepriaznivej sociálnej situácii. Spoločne so spoločnosťou ProCeram sme vyzbierali kozmetiku a čistiace prostriedky. Veríme, že sa nám podarilo pomôcť a príjemniť Vianoce v tomto centre aj týmto spôsobom.

 • Kedy a ako vznikla myšlienka podporiť deti v Afrike
  7. január 2020

  O sponzorstve detí v Afrike sme už dávnejšie písali na našom blogu. Ak Vás zaujíma pozadie vzniku tejto spolupráce, prečítajte si zaujímavý a inšpiratívny rozhovor s riaditeľkou našej spoločnosti Miriam Lachovou: https://www.teraz.sk/slovensko/lachova-o-detoch-v-afrike-mat-mozno/438743-clanok.html

 • Vianočný benefičný koncert
  19. december 2019

  Aj tento rok spoločnosť Human Dynamic Europe podporila Vianočný benefičný koncert na pomoc ľuďom bez domova v Bratislave, na ktorom sa zúčastnil náš tím, klienti, partneri a priatelia. Janais svojimi krásnymi vianočnými piesňami vniesla vianočnú atmosféru, pokoj a radosť do našich sŕdc.

 • Dobrovoľníctvo v Domove Seniorov Archa
  19. december 2019

  Aj tento rok sa náš tím s veľkou radosťou zapojil do dobrovoľníckej činnosti. Kolegyne pokytli v Domove Seniorov Archa prednášku na tému Šťastné spolunažívanie. Veríme, že spoločne strávený čas bol obohatením a inšpiráciou pre obe strany.

 • Vianočný koncert v Košiciach
  5. december 2019

  Na prvú adventnú nedeľu sme si spolu s priateľmi a partnermi užili vianočný koncert v Košiciach. Vynikajúca speváčka a klaviristka Mária Čírová priniesla krásnu vianočnú atmosféru, obdarila nás kúskom pokoja, a vyčarila široký úsmev na tvári.

 • Tímová večera v Slovenskom Grobe
  18. november 2019

  Jednou z našich priorít je dostatočná psychohygiena a starostlivosť o naše duševné zdravie. Dôkladne preto dbáme o to, aby sme si aj ako tím oddýchli a zažili spolu niečo príjemné. Čo iné by to na jeseň mohlo byť, ak nie vynikajúca husacina?! K spoločnému stolu sme pozvali aj našich partnerov a pochutili si aj naši vegetariáni. :)

 • HR Roundtable – Duševné zdravie
  18. november 2019

  Aj v novembri sa nám podarilo zorganizovať HR Roundtable, tentokrát v priestoroch spoločnosti Dell. Ako HR komunita sme spolu strávili príjemný čas a venovali sa téme duševného zdravia, ktorá je čoraz aktuálnejšia v spoločnostiach, ako aj v súkromnom živote. Naši psychológovia, odborníci s dlhoročnou praxou, sa venovali aj syndrómu vyhorenia a manažmentu krízových situácií na pracovisku. Medzi účastníkmi sa rozprúdila cenná diskusia, počas ktorej mali všetci možnosť zdieľať svoje skúsenosti a vzájomne sa inšpirovať.

 • Rozlúčka s letom
  17. september 2019

  V septembri sme sa zúčastnili Veľkolepej rozlúčky s letom organizovanej spoločnosťou Tesco. Konzultanti mali pre deti pripravené rôzne aktivity, dospelí si mohli otestovať svoju hladinu stresu a získať informácie o programe „Dobrá linka pomoci“.

 • Podpora detí v Afrike
  8. august 2019

  Ako tím sme sa rozhodli zmeniť životy detí v Afrike, ktoré by inak zostali na ulici. Naša spoločnosť podporila nadáciu Integra, aby mohla mať stánok na letnom festivale Campfest. Zámerom bolo nájsť 40 nových sponzorov pre deti z Afriky. Okrem tejto podpory sa členovia nášho tímu rozhodli adoptovať si každý jedno dieťa, s ktorým budú v kontakte prostredníctvom listov s cieľom pozitívne ho povzbudiť. Human Dynamic zaplatí deťom mesačný príspevok, vďaka čomu získajú prístrešok, stravu a vzdelanie. Investícia v podobe zmeny života a budúcnosti detí má nevyčísliteľnú hodnotu. Viac informácií nájdete na: https://integra.sk/na-campfest-ideme-s-vyzvou-40-40/

 • Workshop pre verejnosť: Riešenie konfliktov
  13. máj 2019

  V našich priestoroch sa 23. marca a 8. mája uskutočnili dva workshopy určené pre verejnosť na tému Konflikt ako príležitosť. Účastníci si mohli rozšíriť svoje zručnosti v riešení konfliktov tým, že si priamo precvičili techniky ich riešenia. Vďaka tomu zistili, že aj konflikty môžu otvárať dvere do vzťahov. 

 • Teambuilding - Mystery Dinner
  13. máj 2019

  Ako tím sme si užili vyšetrovanie vraždy – skúste uhádnuť, kto je vrahom. :)