Blog

 • Teambuilding pri dobrom jedle
  7. november 2022

  Keď je toho extrémne veľa, oplatí sa zastaviť a vychutnať si dobré jedlo, aby sme načerpali nielen fyzickú silu, ale aj mentálnu a emocionálnu, v kruhu tých, ktorých máme radi. Sme nesmierne radi, že sme mali príležitosť pri dobrom slovenskom jedle (husacina, lokše a kapusta) spomaliť aj počas vyťaženej jesene spolu s vzácnymi kolegami.

 • (Ne)Vianočný benefičný koncert so skupinou Fragile
  19. október 2022

  Poznáte ten pocit hrdosti a spolupatričnosti, keď ste súčasťou niečoho takého veľkého ako je pomoc ľuďom v núdzi? Presne tento pocit v nás a v našich klientoch zanechal krásny a nezabudnuteľný večer, ktorý sme zažili vďaka nášmu tímu a nadácii Integra v čarovných priestoroch v Starom meste Bratislavy. Sme hrdí na to, že máme to privilégium pomáhať a šíriť dôležitú myšlienku podpory ľuďom, ktorí to potrebujú najviac, ako napríklad podpora detičiek v Afrike alebo ľudia poznačení vojnou na Ukrajine.

  Tento večer bol pre nás dôležitou súčasťou našej práce a naplnil nás vierou a nádejou, že v ľuďoch je stále veľké odhodlanie pomáhať a za to všetkým našim vzácnym hosťom a klientom ĎAKUJEME. Neváhajte byť s nami súčasťou lepšieho sveta: https://integra.darujme.sk/koncerthde/

 • Duševné zdravie
  14. október 2022

  Pre nás v Human Dynamic Europe je starostlivosť o duševné zdravie každodenným poslaním, nielen na Svetový deň duševného zdravia. Vieme, že je dôležité v práci, aj doma, nakoľko sa tieto dve prostredia prelínajú a spolu súvisia.  Je pilierom zdravej spoločnosti a mali by sme ho podporovať vo všetkých aspektoch života. Náš tím je preto zložený z odborníkov na psychickú pohodu a sme vždy nápomocní firmám a ich zamestnancom, aby sme ich podporili a podali im pomocnú ruku. Sme hrdí a vďační našim klientom, ktorí nás v tejto myšlienke nasledujú, a ktorí cítia takú istú prioritu a zodpovednosť voči svojim zamestnancom. Spätnou väzbou sú im spokojní a šťastní zamestnanci, ktorí vnímajú podporu od svojej spoločnosti a vedia, že sú pre nich dôležitou súčasťou firmy.

 • Krízová intervencia
  3. október 2022

  Každý človek sa niekedy v svojom živote ocitne v kríze alebo náročnej životnej situácii, ktorá ho môže trápiť, zneistiť alebo paralyzovať. HDE svojim klientom poskytuje 24/7 krízovú linku pre tých, ktorí to potrebujú. Chceme byť pre našich klientov nápomocní a užitoční, a preto sa neustále vzdelávame aj v tejto oblasti. Praktický nácvik krízovej intervencie prebiehal pod záštitou psychologičky, terapeutky a krízovej odborníčky, Gabriely Pokornej z Dve Kreslá.       

 • Tímové raňajky pre oslávencov
  27. september 2022

  V septembri sme si ako miesto pre naše pravidelné raňajky vybrali priestor reštaurácie MINT v Pradiarni. Aj vďaka gastronomickému zážitku to bol príjemný vstup do nového a náročného týždňa. Radi si užívame spoločný čas, kedy môžeme na chvíľu spomaliť, osláviť narodeniny a meniny kolegov, a dať im najavo, že na nich myslíme a sme tu pre nich. Prajeme Vám Miriam, Janka a Mishel veľa krásnych a radostných dní.  

 • Dobrovoľníctvo v CSS prof. Karola Matulaya
  25. august 2022

  Tí, ktorí pravidelne čítate náš blog viete, že najlepšie teambuildingy sú pre nás tie, kedy môžeme pomáhať druhým. V jeden horúci deň v auguste sme si užili natieranie ihriska pre detičky s autizmom, ktoré sa po prázdninách vrátia do Centra sociálnych služieb Karola Matulaya.

 • Rozlúčkové a narodeninové raňajky
  11. august 2022

  Počas mesiaca júla a augusta sme oslávili narodeniny a meniny a lúčili sme sa s kolegyňami, ktoré sa posúvajú v svojej poradenskej kariére. Zmena je pre rozvoj nevyhnutná a každý rozvoj potenciálu s nadšením podporujeme. Kolegyniam želáme veľa šťastia, úspechov i radosti v ďalšej ceste.

 • Letný teambuilding
  22. júl 2022

  Pre Human Dynamic je letný teambuilding jednou z najdôležitejších aktivít pre udržiavanie našich obohacujúcich vzťahov. Začiatkom júla sme si užili spoločnosť jeden druhého, chutné jedlo, ktoré sme si pripravili a pozitívnu energiu do ďalšej tímovej spolupráce.

 • Narodeninové raňajky
  19. júl 2022

  Narodeninové raňajky sú naša obľúbená a pravidelná tímová aktivita. Sme radi, keď si môžeme spolu vychutnať skvelé jedlo a tešiť sa zo vzájomnej spoločnosti. Je to darček nielen pre nás, ale aj pre našich oslávencov, ktorých bolo na júnových raňajkách hneď niekoľko. Milá Miriam, Dominika, Katarína a Pavel, aj touto cestou vám blahoželáme a prajeme veľa radostných dní.

 • Deň detí v Centre sociálnych služieb (CSS)
  18. júl 2022

  Deň detí je krásny medzinárodný sviatok pre všetky deti, bez ohľadu na to, aké sa narodili. Všetky sú úžasné, hravé, plné radosti a najradšej sa zabávajú. A presne v takomto duchu sa niesli oslavy dňa detí aj v CSS Karola Matulaya v Bratislave. Tento krát bola centrum podporiť a deti zabaviť naša kolegyňa Katarína Síčová, ktorá si tento deň nesmierne užila. Vrátila sa do detských čias a naplno si vychutnala radosť zo skákacieho hradu. Veľmi sa tešíme, keď môžeme prispieť k radosti detí.

 • Športové hry v Centre sociálnych služieb (CSS)
  18. júl 2022

  CSS Karola Matulaya v Bratislave každoročne pripravuje pre svojich klientov športové hry, kde sa môžu zabaviť, trochu si zašportovať a dokonca aj zasúťažiť. Tento rok sa behalo, hral sa turnaj v stolnom tenise, či v šípkach. Menšie deti sa mohli nechať povoziť vo fúriku profesionálnym vojakom a tie najmenšie hľadali loptičky v piesku alebo sa jašili pri hre s padákom. Pri niektorých hrách pomáhali aj naše kolegyne Katarína Bogáňová a Emma Kiss Csala. Obe si tento deň plný radosti a dobrých športových výkonov naplno užili. Ďakujeme CSS Karola Matulaya za možnosť byť súčasťou tejto akcie.

 • Strategický deň
  18. júl 2022

  Jednou z milých pracovných „povinností“ počas nášho svetového teambuildingu vo Valencii bol strategický meeting, na ktorom sme plánovali, diskutovali, zabávali sa a vymýšľali, čím môžeme našich klientov obohatiť v prichádzajúcom období. Dovolili sme si ho poňať viac dovolenkovo a dali sme priestor aj galérii vďaky, keďže práve vďaka bola témou celého výletu. Galériu vďaky, kedy si vzájomne píšeme slová vďaky jeden pre druhého, robíme pravidelne a vždy je pre nás úžasným zážitkom, ktorý stmeľuje tím a upevňuje vzťahy.