Blog

 • Finančná sloboda pre PMI
  13. máj 2019

  Ako hosťujúca lektorka poskytla Miriam na Projekt Management Institute evente 21. marca workshop na tému Finančná sloboda: ako hospodáriť s financiami, naučiť sa žiť bez dlhov a začať investovať.

 • Tímová večera
  26. marec 2019

  Spoločný večer sme sme strávili v reštaurácii Benihana, kde sme si počas zážitkovej večere užili nielen vynikajúcé jedlo, ale aj zábavnú show.

 • HR Roundtable - Agilita a HR
  26. marec 2019

  Marcový HR Roundtable sme venovali téme Agility v oblasti ľudských zdrojov. Hosťovala ho spoločnosť Union Poisťovňa, ktorá pripravila prezentáciu o uplatňovaní agilného spôsobu riadenia vo vybraných tímoch, vrátane HR. Diskusia priniesla zaujímavé pohľady na túto tému a účastníci zdieľali ich skúsenosti s agilitou v spoločnostiach, kde pôsobia.

 • Manažment stresu pre PMI
  26. február 2019

  Spoluprácou s neziskovými organizáciami, akou je aj Project Management Institute, pomáhame našej komunite. Vo februári viedla Miriam workshop na tému "Manažment stresu" pre PMI v Košiciach. Workshop sa uskutočnil v spoločnosti FPT Slovakia a bol organizovaný pre projektových manažérov z rôznych firiem v Košickom kraji.

 • HR Roundtable - Výzvy
  26. február 2019

  Prvý tohtoročný HR Roundtable na tému “Výzvy, ktoré nás čakajú v roku 2019” sa uskutočnil v spoločnosti Novartis Slovakia. HR tím spoločnosti odprezentoval ich kľúčové témy pre rok 2019: líderstvo zdola nahor ako súčasť zmeny kultúry, sebarozvoj a duševné zdravie a employer branding. Ukázal nám, ako sa darí meniť kultúru, keď CEO spoločnosti mení spôsob líderstva v hierarchickej organizácii. V spoločnej diskusii sme sa spolu za účasti našich skúsených psychológov a koučov venovali téme duševného zdravia, ktorá má stále väčší význam pre firmy a oddelenia ľudských zdrojov.

 • Pomoc ľuďom v núdzi
  26. február 2019

  Human Dynamic bol partnerom Vianočného benefičného koncertu, zameraného na pomoc pre ľudí bez domova, ktorý sa uskutočnil 13.decembra 2018 v koncertnej sieni Dvorana. Bol úžasným zážitkom nielen pre našich klientov, ktorí prijali pozvanie, ale rovnako aj pre nás, členov tímu Human Dynamic a naše rodiny, a pre tých, ktorí sa rozhodli podporiť ľudí v núdzi. Na koncerte účinkovala Sima Martausová, ktorá svojimi piesňami a zmyslom pre humor obohatila všetkých prítomných. Toto dobročinné podujatie prinieslo ľuďom okrem vianočnej nálady aj pocit vďaky za teplo domova a blízkych, ktorými sme v živote obdarovaní. Po skončení koncertu sme s našimi klientmi strávili príjemné chvíle pri pohári dobrého vína.
  Kresťania v meste

 • HR Roundtable - Hodnoty
  27. november 2018

  Novembrový HR Rountable na tému “Ako žiť hodnoty v práci” sa uskutočnil v spoločnosti Accace. Účastníci sa vzájomne inšpirovali vlastnými skúsenosťami, ktoré otvorene zdieľali. Ceníme si všetkých, ktorí vnímajú hodnotu týchto stretnutí a je pre nich dôležitá starostlivosť o ich zamestnancov. Tešíme sa na ďalšie stretnutia s Vami v roku 2019.

 • HR Roundtable - Zmena z pohľadu HR
  23. október 2018

  Zmena môže vyvolať niekoľko emocionálnych reakcií ako radosť, strach, frustráciu, hnev alebo sklamanie. Počas októbrového HR Rountable na tému „Ako prežiť zmenu a pomôcť iným so zmenou“ v spoločnosti Orange Slovensko, inšpirovala diskusia o rôznych stratégiách zvládania zmeny, ale aj emocionálnej reakcie, k nastaveniu mysle na rast a pomoci druhým v procese zmeny v ich organizácii.

 • HR Roundtable - Angažovanosť zamestnancov
  26. september 2018

  Obdobie vysokého pracovného nasadenia sme začali septembrovým HR Rountable na tému „Ako lepšie angažovať zamestnancov aj vtedy, keď ich riadime na diaľku.“ v spoločnosti Tesco. Prostredníctvom diskusie sme si vzájomne vymenili skúsenosti z praxe, mali možnosť inšpirovať sa, a pozrieť na tému angažovanosti aj zo psychologického hľadiska.

 • Otvorené školenie: Ako získať viac sebaistoty a podporiť seba samého
  12. september 2018

  Pozývame Vás na zážitkový kurz pod vedením psychologičky Mgr. Veroniky Holíkovej. Chcete nadobudnúť viac sebaistoty a asertivity? Chcete sa naučiť zvládať perfekcionizmus a zbaviť sa obáv zo zlyhania? Sebarozvojová malá skupina bude prebiehať od 9. októbra až do 27. novembra 2018, vždy v utorok podvečer od 18:00-20:30. Je potrebné sa prihlásiť vopred. Pre viac informácií kontaktujte veronika.holikova(zavinac)humandynamic.sk.

 • HR Roundtable - Ako relaxovať
  28. august 2018

  Počas leta, obdobia plného dovoleniek a relaxu sme sa na júlovom HR Roundtable v spoločnosti Accace zamerali na tému „Ako si dobiť baterky a naučiť sa relaxovať tak, aby sme zvládli nápor jesene“. Vzájomne sme sa inšpirovali, diskutovali o rôznych spôsoboch zvládania stresu a záťaže, vymenili tipy na ich zvládanie v kancelárii aj doma, a vyskúšali niekoľko zážitkových relaxačných techník.

 • Vitajte na nových stránkach!
  10. august 2018

  Vitajte na nových stránkach spoločnosti Human Dynamic!