Blog

 • Rozhovor o šťastí
  9. február 2021

  Chceli by ste znovu objaviť vnútornú rovnováhu a pocit šťastia? Prečítajte si inšpiratívny rozhovor s našou CEO a koučkou Miriam Lachovou na stránkch magazínu Akobuk.

 • Vianočné prianie
  23. december 2020

  Milí priatelia, prajeme vám krásne momenty štastia, pokoja a spokojnosti, ktoré budú pretrvávať nielen počas vianočných sviatkov, ale po celý rok 2021.

 • Secret Santa
  22. december 2020

  V našom tíme je už tradíciou, že každý rok si v predvianočnom zhone nájdeme čas na relax a strávime spolu príjemný večer plný zábavy, hier a chutného jedla. Ani tento rok nebol výnimkou a my sme veľmi vďační, že sa nám to opäť podarilo zrealizovať.
   

 • Vianočná Pošta pre Seniorov
  22. december 2020

  S obrovskou dávkou radosti a entuziazmu sme sa zapojili do projektu Vianočná Pošta pre Seniorov, vďaka ktorému sme poslali listy 5 skvelým ľuďom. Veríme, že naše ručne vyrobené pozdravy ich potešili aspoň tak, ako nás príprava.
   

 • Životné priority a duševné zdravie
  20. október 2020

  Spoločnosť EFocus pozvala našu CEO, Miriam Lachovú, na Konferenciu Projektového Manažmentu, ktorá sa konala 20. októbra. Miriam hovorila o téme životných priorít a psychickej pohody a účastníkov inšpirovala k hľadaniu vlastného šťastia a spokojnosti aj napriek náročným časom.

 • U nás sa nič nemení
  13. október 2020

  Stále sme tu pre vás. Napriek sprísneným opatreniam pokračujeme v plnom prúde a sme vám k dispozícii prostredníctvom osobných, telefonických a e-mailových konzultácií. Neváhajte sa kedykoľvek na nás obrátiť.
   

 • Dve nové podporované detičky
  2. október 2020

  Naša tímová rodina afrických detí sa práve rozrástla z pôvodných 8 na 10. Podporujeme ďalších 2 chlapcov z Ambo v Etiópii, ktorí sa zapojili do nového projektu prostredníctvom nadácie Integra. Ďalších 50 prváčikov, ktorí sa taktiež zapojili do projektu, potrebujú ešte podporiť – viac infromácií nájdete TU.

 • Tréning skupinovej krízovej intervencie
  24. september 2020

  V našej práci sa pravidelne stretávame s krízovými situácimi, ktoré si vyžadujú okamžitú intervenciu. Je pre nás dôležité, aby sme sa kontinuálne vzdelávali aj v tejto oblasti. Sme vďační Alene Madlene Rjabininovej za výborný zážitkový workshop, ktorý rozšíril naše vedomosti o skupinovej krízovej intervencii.

 • Rozhovor na tému výchovy
  22. september 2020

  Zaujímavý a podnetný rozhovor na tému výchovy detí s našou kolegyňou Gabrielou Pokornou si môžete prečítať na stránkach TV Noviny. S Gabrielou si môžete dohodnúť individuálnu konzultáciu online, telefonicky alebo v našich príjemných priestoroch cez náš kontaktný formulár.

 • Muzikoterapia workshop
  21. september 2020

  Ako kouči a psychológovia sa radi vzdelávame, preto si vyberáme spoločné aktivity, ktoré náš tím stmelia a rovnako podporia osobnostný a profesný rozvoj. Muzikoterapia s Mariánom Gligáničom bola nezabudnuteľným zážitkom a každému z nás priniesla jedinečnú skúsenosť.  

 • Teambuilding na Košariskách
  17. september 2020

  Ako to býva tradíciou v našom tíme, aj toto leto sa nám podarilo zorganizovať teambuilding v príjemnom prostredí chaty na Košariskách. Bol to deň plný zábavy, smiechu a oddychu. Sme radi, že sme sa mohli opäť stretnúť, a to nielen v kruhu kolegov/kolegýň, ale aj našich partnerov/partneriek a detí. 

 • V zdravom tele zdravý duch
  14. september 2020

  V našom tíme radi športujeme a preto sme sa rozhodli počas jarného teambuildingu posilniť naše telá pri spoločnej jóge. V Hot Yoga Centre sme si poriadne zacvičili, uvoľnili sa a odchádzali s čistou mysľou nabití energiou.