Blog

 • Human Dynamic je tu pre Vás
  10. september 2020

  Súčasná COVID-19 situácia zatriasla celým svetom a do značnej miery ovplyvnila celkovú pohodu ľudí. Pociťujeme túto ťažkú situáciu aj pri práci s klientmi, ktorí sa na nás obracajú s prosbou o pomoc. Radi Vás preto informujeme, že naďalej pracujeme s nadšením a konzultácie poskytujeme osobne aj dištančne (telefonicky a online). Sme tu pre všetkých, ktorí nás potrebujú.  

 • Privítanie nových členov tímu
  9. september 2020

  Sme veľmi radi, že môžeme privítať v našom tíme dvoch nových členov – Katarínu Bogáňovú (Bogy) a Pavla Šiandora (Palka). Prajeme im veľa úspechov a radosti v novej práci a aby ich naďalej sprevádzal entuziazmus a zmysel pre humor.

 • Zveľaďovanie záhradky
  8. september 2020

  Príjemné pracovné prostredie je pre nás dôležité. Vedľa našej budovy je malá záhradka, ktorú sme sa rozhodli zveľadiť. Spojili sme tak príjemné s užitočným a načerpali energiu zo slnečných lúčov, čomu sme sa potešili po niekoľkých mesiacoch práce z domu počas korona krízy. 

 • Spoločné fotenie
  13. august 2020

  Ako tím sa tešíme z každej spoločne strávenej chvíle, kedy môžeme spojíť príjemné s užitočným. Tak tomu bolo aj nedávno, kedy sme využili slnečné počasie na firemné fotenie.

 • HR Roundtable – Kultúra spätnej väzby
  25. marec 2020

  Vo februári sme zorganizovali prvý tohtoročný HR Roundtable na tému Kultúra spätnej väzby. Profesionáli z HR komunity mali možnosť diskutovať a učiť sa jeden od druhého. Aj keď sú niektoré HR témy považované za citlivé, ľudia boli ochotní zdieľať ich skúsenosti z praxe a vzájomne sa inšpirovať. Ďakujeme spoločnosti Orange za otvorenie svojich dverí a hosťovanie tohto eventu.

 • Zbierka pre krízové centrum Brána do života
  10. január 2020

  Pred Vianocami sa náš tím rozhodol zapojiť do zbierky pre krízové centrum Brána do života. Ide o centrum, kde bývajú ženy a deti, ktoré zažili domáce násilie a sú v nepriaznivej sociálnej situácii. Spoločne so spoločnosťou ProCeram sme vyzbierali kozmetiku a čistiace prostriedky. Veríme, že sa nám podarilo pomôcť a príjemniť Vianoce v tomto centre aj týmto spôsobom.

 • Kedy a ako vznikla myšlienka podporiť deti v Afrike
  7. január 2020

  O sponzorstve detí v Afrike sme už dávnejšie písali na našom blogu. Ak Vás zaujíma pozadie vzniku tejto spolupráce, prečítajte si zaujímavý a inšpiratívny rozhovor s riaditeľkou našej spoločnosti Miriam Lachovou: https://www.teraz.sk/slovensko/lachova-o-detoch-v-afrike-mat-mozno/438743-clanok.html

 • Vianočný benefičný koncert
  19. december 2019

  Aj tento rok spoločnosť Human Dynamic Europe podporila Vianočný benefičný koncert na pomoc ľuďom bez domova v Bratislave, na ktorom sa zúčastnil náš tím, klienti, partneri a priatelia. Janais svojimi krásnymi vianočnými piesňami vniesla vianočnú atmosféru, pokoj a radosť do našich sŕdc.

 • Dobrovoľníctvo v Domove Seniorov Archa
  19. december 2019

  Aj tento rok sa náš tím s veľkou radosťou zapojil do dobrovoľníckej činnosti. Kolegyne pokytli v Domove Seniorov Archa prednášku na tému Šťastné spolunažívanie. Veríme, že spoločne strávený čas bol obohatením a inšpiráciou pre obe strany.

 • Vianočný koncert v Košiciach
  5. december 2019

  Na prvú adventnú nedeľu sme si spolu s priateľmi a partnermi užili vianočný koncert v Košiciach. Vynikajúca speváčka a klaviristka Mária Čírová priniesla krásnu vianočnú atmosféru, obdarila nás kúskom pokoja, a vyčarila široký úsmev na tvári.

 • Tímová večera v Slovenskom Grobe
  18. november 2019

  Jednou z našich priorít je dostatočná psychohygiena a starostlivosť o naše duševné zdravie. Dôkladne preto dbáme o to, aby sme si aj ako tím oddýchli a zažili spolu niečo príjemné. Čo iné by to na jeseň mohlo byť, ak nie vynikajúca husacina?! K spoločnému stolu sme pozvali aj našich partnerov a pochutili si aj naši vegetariáni. :)

 • HR Roundtable – Duševné zdravie
  18. november 2019

  Aj v novembri sa nám podarilo zorganizovať HR Roundtable, tentokrát v priestoroch spoločnosti Dell. Ako HR komunita sme spolu strávili príjemný čas a venovali sa téme duševného zdravia, ktorá je čoraz aktuálnejšia v spoločnostiach, ako aj v súkromnom živote. Naši psychológovia, odborníci s dlhoročnou praxou, sa venovali aj syndrómu vyhorenia a manažmentu krízových situácií na pracovisku. Medzi účastníkmi sa rozprúdila cenná diskusia, počas ktorej mali všetci možnosť zdieľať svoje skúsenosti a vzájomne sa inšpirovať.