Blog

 • Vianočná podpora
  20. december 2021

  Aj my v Human Dynamic Europe sme tento rok premýšľali komu a ako pomôžeme. Okrem toho, že celoročne podporujeme deti v Afrike a prispievame na ich vzdelanie a základné životné potreby, snažíme sa hľadať aj ďalšie možnosti ako pomáhať. Je to koniec koncov aj naším poslaním. Po minulé roky sme skôr hľadali jeden väčší projekt, v rámci ktorého sme mohli podporiť iných ľudí. Tento rok sme sa rozhodli dať priestor viacerým nápadom, ktoré priniesli naši kolegovia a rozdeliť našu pomoc medzi niekoľko skvelých projektov,  aby sme pomohli čo najširšej skupine ľudí.

 • Vianočné pozdravy pre seniorov
  19. november 2021

  Ručne vyrábaný alebo kúpený, no najmä rukou podpísaný. Vianočný pozdrav vyčarí našim babičkám a deduškom úsmev na perách a prinesie tú pravú atmosféru Vianoc. Veď kedysi sa Vianoce začínali prvým doručeným pozdravom od blízkych. Aj tento rok sme sa rozhodli zapojiť do krásnej iniciatívy občianskeho združenia Pohodovo a potešiť seniorov vianočnými pozdravmi z dielne našich kolegov. Ako vyzerali prípravy a finálne pozdravy si budete môcť pozrieť v našom ďalšom príspevku.

 • Odhalená... 3. časť
  12. október 2021

  Tretia časť nášho „odhalenia“ bude v niečom iná. Naša šéfka Miriam vám poskytne pohľad na to, aké ťažké bolo pre ňu odhaliť svoju zraniteľnosť pred svojim tímom. V jej procese učenia sa môžete nájsť povzbudenie a inšpiráciu, ako byť ešte lepším lídrom.

 • Náš tím: odhalený... 2. časť
  27. september 2021

  V predchádzajúcom blogu, Náš tím: odhalený... 1. časť, ste si mohli prečítať o tom, ako sme strávili 3 dni odhaľovaním nášho potenciálu ako jednotlivcov a tímu. Radi by sme vám dnes priniesli o niečo osobnejší pohľad našej Katky na to, čo sme prežili a aké to bolo pre ňu. Príjemné čítanie.

 • Strategický teambuilding
  16. september 2021

  Zatiaľ čo niektorí ľudia považujú prípravu tímovej stratégiu za nudnú vec, ktorou si vedúci vypĺňajú svoj pracovný čas, aby sa vyhli práci, my sa na tieto dni vždy tešíme. Niekoľko krát do roka sa ako tím stretneme, aby sme prediskutovali naše zameranie, smerovanie a príležitosti na nadchádzajúcich 6 mesiacov. Tentokrát sme dali priestor naším osobným hodnotám, ktoré priniesli do nášho tímu ďalší aspekt zraniteľnosti a transparentnosti. Uvedomili sme si, že hoci je každý z nás iný, prinášame do tímu tú cennú časť seba, vďaka čomu je jedinečný, špeciálny a úžasný.

 • Náš tím: odhalený .... 1. časť
  13. september 2021

  Ako tím sme zažili niečo pozoruhodné. V čase rastu a neistoty sme dostali príležitosť kalibrovať tímové fungovanie, dozvedieť sa viac o sebe a asimilovať nových členov do našej tímovej kultúry. V prvej časti z troch si môžete prečítať viac o tejto výzve.

 • Úspechy našich kolegýň
  8. september 2021

  Máme veľkú radosť, že sa s vami môžeme podeliť o nedávne úspechy našich kolegýň. Dominika obhájila svoju dizertačnú prácu a získala titul PhD. v oblasti sociálna a pracovná psychológia. Katka úspešne ukončila dlhodobý výcvik a získala certifikáciu v Adlerovskom poradenstve a psychoterapii. Milé dámy, sme na vás hrdí!

 • Nepracujeme len hlavami, máme aj silné ruky...
  18. jún 2021

  Zapojili sme sa do najväčšieho firemného dobrovoľníctva na Slovensku Naše mesto 2021 a pomáhali sme Domovu sociálnych služieb prof. Karola Matulaya pre deti a dospelých v Bratislave. Keďže náš tím je z veľkej časti ženský, pomôcť sa rozhodli aj naši rodinní príslušníci. Spoločne sme natreli detské hojdačky, altánok a bránku, očistili betónový plot, odstránili burinu z chodníkov v areáli a najmä sme spolu strávili úžasný čas. Urobiť kus manuálnej práce pre tých, ktorí to potrebujú, nám dodalo veľa pozitívnej energie zo zmysluplnej práce.

 • Rozhovor o šťastí
  9. február 2021

  Chceli by ste znovu objaviť vnútornú rovnováhu a pocit šťastia? Prečítajte si inšpiratívny rozhovor s našou CEO a koučkou Miriam Lachovou na stránkch magazínu Akobuk.

 • Vianočné prianie
  23. december 2020

  Milí priatelia, prajeme vám krásne momenty štastia, pokoja a spokojnosti, ktoré budú pretrvávať nielen počas vianočných sviatkov, ale po celý rok 2021.

 • Secret Santa
  22. december 2020

  V našom tíme je už tradíciou, že každý rok si v predvianočnom zhone nájdeme čas na relax a strávime spolu príjemný večer plný zábavy, hier a chutného jedla. Ani tento rok nebol výnimkou a my sme veľmi vďační, že sa nám to opäť podarilo zrealizovať.
   

 • Vianočná Pošta pre Seniorov
  22. december 2020

  S obrovskou dávkou radosti a entuziazmu sme sa zapojili do projektu Vianočná Pošta pre Seniorov, vďaka ktorému sme poslali listy 5 skvelým ľuďom. Veríme, že naše ručne vyrobené pozdravy ich potešili aspoň tak, ako nás príprava.