Blog

 • HR Roundtable - Dôvera
  12. apríl 2018

  HR Roundtable na tému Dôvera – jediná vec, ktorá vie zmeniť všetko, sa uskutočnil v spoločnosti DELL. V diskusii sme mali možnosť hovoriť o tom, čo dôvera znamená pre každého osobne a akú skúsenosť s dôverou máme v spoločnostiach, kde pracujeme. Asi najlepšie to vystihuje spätná väzba, ktorú si veľmi ceníme: „Veľmi pekne Vám ďakujem za možnosť zúčastniť sa podujatia HR Roundtable. Odniesla som si odtiaľ veľmi príjemné pocity a cítila atmosféru dôvery, ktorá medzi účastníkmi bola prítomná. Je perfektné, že úspešne funguje takéto podujatie zdieľania skúseností a rada som bola jeho súčasťou. Popri víre pracovných a iných povinností padne veľmi dobre trochu spomaliť a zamyslieť sa nad vecami, ktoré niekedy možno v každodennosti opomíname.“

 • Spoločné fotenie
  19. február 2018

  Februárové dopoludnie sme si spríjemnili spoločným fotením...

 • HR Roundtable - Spätná väzba
  15. február 2018

  Téma Ako dávať spätnú väzbu s náročným obsahom a zároveň chrániť vzťahy priniesla zaujímavú a živú diskusiu HR komunity na pôde IBM Slovakia, ktorí hosťovali túto akciu. Okrem iného bola aj o pozitívnom formulovaní náročného obsahu a o rozdieloch medzi kritikou a spätnou väzbou. Na evente si účastníci vyskúšali aj aplikáciu KaHoot.

 • Sila dôvery
  8. február 2018

  Miriam Lachova viedla interaktívny workshop na podujatí organizácie Project Management Institute Slovakia v spoločnosti DELL. Workshop sa zameriaval na efektívne budovanie dôvery a dôveryhodnosti u seba samého, v tíme a v organizácii.